Babylon Academy jazyková agentúra FIREMNÉ JAZYKOVÉ KURZY – JAZYKOVÉ POBYTY - PREKLADY
VAŠE ÚSPEŠNÉ ŠTÚDIUM JE NÁŠ CIEĽ

Ďakujeme, že ste k nám zavítali

Mgr. Dana Kumar

                  Riaditeľka

                   
 

     

      Vítam Vás na našom webe a teším sa na stretnutie, či už sa rozhodnete využiť naše prekladateľské služby, alebo študovať v našich jazykových kurzoch so všeobecným alebo odborným zameraním, kde v príjemnej atmosfére dosiahnete svoje štúdijné ciele. Detské a tínedžerské kurzy sa u nás taktiež tešia veľkej obľube, čo si nesmierne vážime. Za prejavenú dôveru, vysokú návštevnosť kurzov a spoluprácu Vám všetkým srdečne ďakujeme. 

Osobne som v oblasti manažmentu vzdelávania pracovala od roku 2006, pričom lektorskej a prekladateľskej činnosti so zameraním na anglický, neskôr aj čínsky jazyk, sa venujem od roku 2001; t.j. po absolvovaní štúdijného programu na City University of Seattle a počas štúdia na FF UK v Bratislave (odbor čínsky jazyk a medzikultúrna komunikácia) až do súčasnej doby.  Početné pracovné skúsenosti s firemnými kurzami som nadobudla pri lektorskom vedení skupinových alebo individuálnych kurzov v mnohých firmách; dovolím si niektoré vymenovať: Porshe Inter Auto SK s.r.o., Orange Slovensko a.s., Slovak Telekom a.s., Rödl & Partner,  DHL Logistics s.r.o.,  ČSOB, Pro Styles s.r.o.  a v ďalších.  

     Moja profesia ma napĺňa a teší, preto ako robíme s našim tímom maximum, aby sme kontinuálne garantovali služby, ktoré splnia Vaše očakávania. 

 

Babylon Academy - jazyková agentúra